Biblioteka w Jerzmanowicach zaprasza na spotkanie autorskie online z Agnieszką Lingas-Łoniewską we wtorek 14 września 2021 r. godzina 17.00.
Link do spotkania on-line transmitowanego na żywo na kanale YT biblioteki:
Serdecznie zapraszamy!

Nasz gość jest Wrocławską pisarką, zwaną przez swoich czytelników Dilerką Emocji. Pan Agnieszka to autorka ponad 30 bestsellerowych powieści, stanowiących elektryzujący miks gatunkowy romansu, dramatu i sensacji.
Kocha zwierzęta, ma cztery koty i psa. Od lat prowadzi autorską akcję Karma zamiast Kwiatka i na licznych spotkaniach autorskich zbiera karmę dla zwierzaków, którą potem przekazuje do wrocławskich fundacji.
W 2016 roku zajęła II miejsce w plebiscycie „Gazety Wrocławskiej” Kobieta Wpływowa, a od 2017 roku jest członkinią Kapituły Literackiego Debiutu Roku. W wolnym czasie, kiedy nie pisze (a zdarza się to czasami), czyta i ogląda seriale kryminalne. Jej pasją są także nordic walking i robótki ręczne.
Spotkanie autorskie odbędzie się w ramach DKK i będzie dofinansowane ze środków Instytutu Książki.