Przedświąteczna lekcja biblioteczna i spotkanie czytelnicze Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci z Oddziału w Gotkowicach oraz Oddziału w Łazach Samorządowego Przedszkola w Jerzmanowicach, 20.12.2023

To była piękna środa w naszej bibliotece, pomimo smutnej i deszczowej  aury panującej za oknami. Wszystko za sprawą przedświątecznych lekcji bibliotecznych i spotkań czytelniczych DKK dla dzieci z Oddziału w Gotkowicach oraz z Oddziału w Łazach Samorządowego Przedszkola w Jerzmanowicach.

Otrzymaliśmy najpiękniejszy dar od dzieci – radość ze spotkania i widok zachwyconych oczu na widok prezentowanych książek z bogatych zbiorów naszej biblioteki.

Głośno przeczytana dzieciom baśniowa opowieść „Prezent dla Świętego Mikołaja” w formie trójwymiarowej książki była wspaniałą inspiracją i wprowadzeniem do rozmów o świętach oraz do prezentacji pięknych tematycznych książek.

Dziękujemy za radosne odwiedziny, piękne spotkanie i życzenia świąteczne.

Zapraszamy Was ciepło do biblioteki, tu jesteście zawsze mile widziani:)