12.10.2022 – spotkanie podsumowujące cykl czterech lekcji bibliotecznych połączonych z przedstawieniem teatrzyku kamishibai dla klas pierwszych Szkoły Podstawowej im. Św. Królowej Jadwigi w Jerzmanowicach.

W środę 12 października naszą bibliotekę odwiedziło wiele wspaniałych dzieci J 👀

Tego dnia odbyło się wspólne spotkanie dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Św. Królowej Jadwigi w Jerzmanowicach z klasy IA, IB, IC wraz z wychowawczyniami.

Tym pięknym, kolorowym spotkaniem zakończyliśmy hucznie, tłumnie i zagadkowo😉 cykl zajęć oswajających z biblioteką i początkami edukacji szkolnej.

Za nami cztery lekcje biblioteczne przybliżające zasady korzystania z biblioteki oraz cztery przedstawienia teatrzyku kamishibai pt.: “Historia o zwykłym kosmicie, który stał się niezwykłym uczniem”