Trzecie spotkanie z cyklu czterech lekcji bibliotecznych połączonych z przedstawieniem teatrzyku Kamishibai dla klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Św. Królowej Jadwigi w Jerzmanowicach, 10.10.2022

Poniedziałkowe wędrówki biblioteczne z klasą IC Szkoły Podstawowej im. Św. Królowej Jadwigi w Jerzmanowicach uważamy za udane :)👣

Najpierw dzieci z wielką radością i ekscytacją wyruszyły na zwiedzanie 👀 tajemniczych bibliotecznych podziemi naszej biblioteki, gdzie ulokowany jest magazyn książek….ciężko było im się powstrzymać i nie zagrać w “berka” w labiryncie z bibliotecznych regałów.

Po powrocie na powierzchnię do sali czytelni przyszedł czas na spotkanie z trzecią częścią opowiadania teatrzyku kamishibai – historii o sympatycznym kosmicie uczącym się w ziemskiej szkole i odkrywającym jej tajniki.

Kolorowy tor przeszkód był radosnym zakończeniem spotkania….