Spotkanie biblioterapeutyczne „O szczęściu” dla uczestników Ogniska Terapeutycznego prowadzonego przez Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych, 25.05.2022

Deszczowy poranek nie mógł być zły gdy rozmawiamy o szczęściu😊

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło cykl zajęć biblioterapeutycznych poświęconych opowiadaniu o wartościach. Najpierw uczestnicy wysłuchali opowieści pt. „Szczęście, czyli o tym, jak dobrze mieć bliskich” z książki pt. „12 ważnych opowieści. Polscy autorzy o wartościach”. Następnie zanurzyliśmy się w rozmowach o własnych przemyśleniach. Zastanawialiśmy się co nam daje szczęście i z czym je kojarzymy. Pomocą w rozmyślaniach było wysłuchane opowiadanie z mądrym przesłaniem. Wspólnie stworzyliśmy wspaniały kolorowy plakat ukazujący jak różnorodne potrafi być szczęście.

Dziękujemy za spotkanie i do zobaczenia w bibliotece 🙂