Zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie “Pędzlem po literaturze” organizowanym przez księgarnię internetową Bookland.com.pl

Kochane dzieci i młodzi czytelnicy!

Z radością informujemy, że nasza biblioteka bierze udział w wakacyjnym konkursie “Pędzlem po literaturze” organizowanym przez księgarnię internetową https://bookland.com.pl/ !

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 6-13 lat. Zadaniem konkursowym jest narysowanie ulubionego bohatera literackiego. To okazja, aby pokazać swoją kreatywność i pasję do czytania!

Prace konkursowe można dostarczać do Biblioteki do 29 lipca 2024 . Skany prac odeślemy do oceny komisji, a z oryginałów powstanie pokonkursowa wystawa!

Czekają na Was wspaniałe nagrody! Trójka dzieci z najlepszymi pracami oraz biblioteki, z których pochodzą zwycięzcy, otrzymają pakiety książek i gadżety.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie konkursu.

Patroni konkursu: Wydawnictwo Wilga, Wilga Play, Wydawnictwo W.A.B., Uroboros, Wydawnictwo Znak, Znak Emotikon, Znak Horyzont, Znak Jednym Słowem, Znak Koncept, Znak Literanova, Wydawnictwo MUZA SA, You&YA oraz Egmont Polska.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!