Tydzień Bibliotek 2022

10 maj 2022 – warsztaty artystyczne z monotypii – Strachy na lachy poprowadzone przez Annę Kaszubę-Dębską dla dzieci z kl. 3b i dzieci z zerówki z Przedszkola Samorządowego w Jerzmanowicach.

To było bardzo twórcze do południe w bibliotece. Podczas trwającego Tygodnia Bibliotek 2022 we wtorek 10 maja w naszej Bibliotece dzieci z klasy 3 b SP w Jerzmanowicach oraz dzieci z zerówki Przedszkola Samorządowego w Jerzmanowicach miały możliwość poznania graficznej techniki monotypii na warsztatach artystycznych “Strachy na lachy”. Warsztaty zrealizowała Fundacja „Burza mózgów” z Krakowa. Poprowadziła je Pani Anna Kaszuba-Dębska malarka, graficzka, ilustratorka, projektantka książek dla dzieci, pisarka, autorka. Warsztaty oparte były o książkę “Jak Stryjenka Milenka strachy na lachy opanowała” autorstwa Pani Anny.

Zobaczcie sami jakie wspaniałe efekty osiągnęliśmy:)