Spotkanie biblioterapeutyczne „Piękno, czyli nie chcę być krasnalem” dla uczestników Ogniska Terapeutycznego prowadzonego przez Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych, 26.08.2022

Dzisiejsze spotkanie było czwartym w cyklu zajęć biblioterapeutycznych poświęconych opowiadaniu o wartościach. Rozpoczęliśmy przypomnieniem tematów z poprzednich trzech zajęć. Następnie uczestnicy wysłuchali opowieści autorstwa Elizy Piotrowskiej pt. „Piękno, czyli nie chcę być krasnalem” z książki pt. „12 ważnych opowieści. Polscy autorzy o wartościach”. Rozpoczęliśmy dyskusję o własnych doświadczeniach i przemyśleniach. Temat był sporym wyzwaniem. Czy piękno jest tylko oceną zewnętrznych cech? A co z pięknem w nas?….

Daliśmy radę i po zebraniu wszystkich pomysłów, przykładów i przemyśleń zbudował się wspaniały kolejny tematyczny plakat.

Dziękujemy za spotkanie i do zobaczenia w bibliotece 🙂