28 kwietnia w Bibliotece w Racławicach odbyło się bardzo przyjemne spotkanie z ,,Małymi Wielkimi Ludźmi” z Publicznego Przedszkola w Racławicach. Spotkanie rozpoczęło się od ciekawej zagadki, która wprowadziła dzieci w tematykę związane z biblioteką. Wiele ze zgromadzonych dzieci doskonale orientowało się w zagadnieniach związanych zarówno z biblioteką jak i wypożyczaniem książek. Z kolei spotkanie z książką nawiązywało do problemu związanego z nastrojami, złymi i dobrymi emocjami. Dowiedziały się jak można w łatwy sposób poprawić sobie humor i rozwiązać problemy, które wydają się nie do rozwiązania. W omówieniu tego tematu spotkania pomogła książka Agnieszki Zimnowidzkiej  pt ,,Dąsacze” z serii HUMORESKI. Na zakończenie dzieci wykonały emotki, które miały odzwierciedlać nastroje jakie mogą towarzyszyć zarówno dzieciom jak również osobom dorosłym. Świetnie sobie z tym zadaniem poradziły i na koniec wszystkie prace zostały naklejone na duży karton, który został zawieszony na ścianie.

Dziękujemy za miłe spotkanie 🙂