„Przygody Łatka Wąchatka” w wykonaniu Teatru TAK21.06.2021

W piękny czerwcowy poranek przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III w Sąspowie, w Przegini i w Racławicach gromadzili się na salach gimnastycznych, gdzie odwiedzić ich mieli wyjątkowi goście. Z przedstawieniem „Przygody Łatka Wąchatka” wystąpili aktorzy Teatru TAK. Przedstawienie opowiadało o zabawnym piesku – tytułowym bohaterze i grupie napotkanych przez niego przyjaciół. Spektakl obfitował w piosenki z elementami języka angielskiego oraz zabawne przygody. Dzieci ani przez moment się nie nudziły, ponieważ aktorzy cały czas zapraszali ich do wspólnego śpiewania, pokazywania i tańca.
Wszyscy uczestnicy spektaklu opuszczali salę w świetnych humorach, a to chyba najlepsza odpowiedź na pytanie, czy było fajnie 🙂
Dziękujemy za wspólną zabawę i jak zawsze zapraszamy do Biblioteki

Przedstawienie „Przygody Łatka Wąchatka”  w wykonaniu Teatru TAK odbyło się w ramach realizowanego przez Powiatową i Gminną Bibliotekę Publiczną w Jerzmanowicach projektu „Książką zaopiekowani” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych oraz ze środków Gminy Jerzmanowice-Przeginia.

Przedstawienie w Sąspowie:

Przedstawienie w Przegini:

Przedstawienie w Racławicach: