W uroczy jesienny wtorek Bibliotekarka z filii w Racławicach odwiedziła dzielne Przedszkolaczki w Czubrowicach. Kiedy dzieci należące do grupy maluszków usiadły już na dywanie rozpoczęliśmy nasze spotkanie od opowiedzenia o zasadach bibliotecznych a także o akcji; „Mała książka. Wielki człowiek”. Następnie przyszła pora na  czytanie. Historia wybrana na nasze spotkanie opowiada o tym, jak leśne zwierzątka poszukiwały jutra. Maluszki były bardzo aktywne podczas czytania; chętnie odpowiadały na pytania oraz pilnie śledziły pokazywane ilustracje. Po wspólnym czytaniu przyszedł czas na robienie pracy plastycznej. Dzieci dzielnie zabrały się za wyklejanie jesiennymi listkami jeża. Prace wyszły wspaniałe, kolorowe i bardzo jesienne. Przedszkolaki to wspaniali artyści! Dziękuje za wspólną zabawę. Nasze spotkanie odbyło się w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki dla dzieci.