Poniedziałkowe przedpołudnie było bardzo pracowite dla Biblioteki. Tuż po wizycie wesołych przedszkolaków budynek wypełnił się śmiechem troszkę starszych czytelników – uczniów klas II i III. Również i w tym przypadku przeprowadziliśmy krótką lekcje biblioteczną, na wypadek gdyby któryś z uczniów zapomniał o zasadach związanych z korzystaniem z Biblioteki. Po krótkim wstępie zabraliśmy się za czytanie. Tym razem padło na przezabawną opowieść pt.; „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”. Jako, że książka jest dość długa, to nasz wybór padł na jeden z rozdziałów. Po przeczytaniu wspólnie z uczniami rozmawialiśmy o zasłyszanej treści oraz wyciągaliśmy wnioski. Serdecznie dziękujemy za odwiedzimy i zapraszamy ponownie.