Tydzień Bibliotek –spotkanie z przedszkolakami z Domowego Przedszkola, 15.05.2024

W środę 15 maja do Biblioteki w Jerzmanowicach  zawitały przedszkolaki z  Domowe Przedszkole. Książka Wypożyczalnia skrzydeł” jak zwykle okazała się bardzo fascynująca dla dzieci. Dzieciaki dowiedziały się z niej, że większość skrzydeł – książek jakie by chcieli poznać znajdują się w bibliotece. Oprowadzenie po labiryntach biblioteki też bardzo im się spodobało. Dotarli dzisiaj tam gdzie jeszcze nigdy nie byli, m.in. do magazynu książek. Po tak wyczerpującym spacerze mieli jeszcze siłę na zabawę – która już dawno była im obiecana. Wyciągnięte zostały prawie wszystkie zabawki jakie znajdują się w bibliotece. Po wspólnej zabawie oczywiście wszystkie zostały posprzątane. Torem przeszkód zakończyliśmy dzisiejsze rozrywkowe spotkanie.

Dziękujemy za spotkanie i zapraszamy na kolejne 🙂