Zapraszamy do Biblioteki w Jerzmanowicach na wystawę pt. „O matko z córką” – styczeń – luty 2024

Codziennie poznajemy piękno naszego świata. Docieramy do sekretnych miejsc duszy i urokliwych zakątków natury. Wystawa “O matko z córką!” jest okazją do zatrzymania się i refleksji nad sensem i pięknem życia.

Aleksandra Lesiak (córka) – fotografka, komparatystka i edukatorka, jej ulubionym zajęciem jest przyglądanie się oraz fotografia macro. Jako dziecko najbardziej lubiła czytać godzinami oraz puszczać łódki z orzecha.

Małgorzata Wabik (matka) – z zawodu nauczyciel, z pasji rękodzielnik, Matka Polka, człowiek orkiestra i powsinoga. Miłośniczka literatury, dzieci i życia. W wolnych chwilach pisze wiersze czym popadnie na skrawkach papieru.