Spotkanie z uczniami klas pierwszych ze SP w Jerzmanowicach w ramach OTB i DKK, 17.11.2023

Miłe wspomnienie trzech piątkowych spotkań czytelniczych w bibliotece dla klas pierwszych @Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w Jerzmanowicach podczas Ogólnopolskiego Tygodnia Biblioterapii w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki dla dzieci.

Każde spotkanie rozpoczęliśmy rozmową i odkrywaniem co kryje się w tym magicznym miejscu o nazwie BIBLIOTEKA❤️📚❤️📖

Dzieci odkrywały zasoby książeczek do nauki czytania, jak również poznały przygody “Kici Koci w bibliotece”.

Spotkania zakończyliśmy pierwszą odsłoną teatrzyku Kamishibai pt.” Historia o zwykłym kosmicie, który stał się niezwykłym uczniem”.

Były to pierwsze z cyklu zaplanowanych czterech wprowadzających w tajniki szkoły i biblioteki spotkań dla rozpoczynających edukację dzieci z klas pierwszych.

Dziękujemy za wniesione słońce do naszej biblioteki w ten deszczowy piątek.