Spotkanie dla dzieci z Baśniową Kapelą w Radiu SMYK SM w ramach tegorocznego Tygodnia Bibliotek,08.05.2023

Kolorowe i radosne spotkanie dla dzieci z Baśniową Kapelą w RADIO SMYK SM było sympatycznym rozpoczęciem Tygodnia Bibliotek 2023.

Przedstawienie słowno-muzyczne zawierało elementy profilaktyki zdrowia. Dzieci uczestniczyły w audycji radiowej prowadzonej przez redaktorka Kaczorka i wiewiórkę Jagodę, która była przeplatana piosenkami. Poznaliśmy historię, która miała miejsce w pewnym bocianim gnieździe, gdzie dramatyczne chwile przeżył bocianek Piąteczka. Pełna napięcia opowieść na szczęście miała szczęśliwe i pouczające zakończenie. Twórcy mieli miłą niespodziankę dla wszystkich uczestników spotkania w postaci przygotowanych tematycznych kolorowanek.

Dziękujemy dzieciom, rodzicom i Baśniowej Kapeli za sympatyczne spotkanie J

Biblioteka to MOJE, TWOJE, NASZE miejsce 😊