Małopolskie Dni Książki „Książka i Róża” w Bibliotece w Przegini, 20.04.2023

W dniach 18-24 kwietnia trwają 22. Małopolskie Dni Książki „Książka i Róża”.

Z tej okazji postanowiliśmy podzielić się radością, jaka płynie z dawania! Bo właśnie o dawaniu traktowało spotkanie biblioteczne z przedszkolakami Zespołu Szkół w Przegini. Dzieci, dzięki książce Rybka MiniMini i prezent urodzinowy,dowiedziały się, że najlepsze prezenty wcale nie muszą być materialne. Przy okazji trwającej akcji „Książka i Róża” odkryły ponadto, że książki też mogą mieć swoje święto oraz dostały cały szereg prezentów: coś różowego na słodko (no bo w końcu róża!), coś zielonego na zdrowo (jak łodyżka:)), i tajemniczego krasnala, z obietnicą, że jak przyjdą do biblioteki w Przegini, dostaną tegoż krasnala obecnego w książce!

Dziękujemy za spotkanie i radosnego dawania! Zapraszamy do Biblioteki w Przegini, abyśmy my też mogli poczuć tę radość, ofiarując przedszkolakom książki😊