9 spotkanie z Kazimierzem Tomczykiem  na temat „ Dziejów wsi i parafii Jerzmanowice” , 28.03.2023

Książka o historii wsi i parafii Jerzmanowice została ukończona i we wtorek 28 marca 2023 r. w bibliotece w Jerzmanowicach po raz pierwszy zaprezentowana przybyłym na spotkanie.
Autor z radością dzielił się efektem swojej trwającej 5 lat pracy nad publikacją liczącą 620 stron,
9 rozdziałów, 270 fotografii, 67 tabel, 2 mapy. Książka zawiera informacje historyczne, geograficzne, demograficznie i gospodarcze. Znajduje się w niej dużo archiwalnych dokumentów i zdjęć.
Uczestnicy spotkania z dużym zainteresowaniem wysłuchali prezentacji i chętnie dzielili się swoimi wspomnieniami.
To wyjątkowa publikacja historyczna, którą warto nabyć i zachować dla siebie, dzieci i wnuków.
Zachowaj w domu pamięć o miejscu, w którym mieszkasz i zamów już dziś książkę „Dzieje wsi i parafii Jerzmanowice” Kazimierza Tomczyka

Ważne: Zachęcamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców do składania deklaracji zakupu publikacji u Autora, przez profil FB, mail: tomczykkazimierz@interia.pl lub pod numerem telefonu 730413059. Nakład książki będzie uzależniony od ilości złożonych zamówień.
Polecamy z całego serca.