“Zawsze w porę” Agnieszki Krawczyk na spotkaniu DKK dla dorosłych w Bibliotece w Jerzmanowicach

8 marca świąteczna atmosfera i zapach tulipanów wypełniły naszą bibliotekę podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych z okazji Dnia Kobiet. Nie obyło się bez życzeń. Pani Maria Szlachetka podzieliła się swoją twórczością i przeczytała wiersz napisany z okazji dzisiejszego święta.
Na spotkaniu nie mogło zabraknąć dobrej książki. Przy dobrej kawie, herbacie i ciastku rozmawialiśmy na temat przeczytanej powieści Agnieszki Krawczyk pt. “Zawsze w porę”. To książka z gatunku tych pozytywnych. Bardzo optymistyczna i ciepła opowieść o zwykłych, choć ciekawych ludziach. Polecamy do przeczytania 🙂

Spotkanie zakończyliśmy miłym relaksem. Z okazji Dnia Kobiet Panie mogły skorzystać z darmowego SPA połączonego z  pielęgnacją twarzy, makijażem wegańskim i pielęgnacją stóp.

Dziękujemy za miłe spotkanie.