Pierwsze spotkanie z cyklu „ Maluch w Bibliotece”, 20.12.2022

Po długiej przerwie we wtorek 20 grudnia odbyły się pierwsze zajęcia z cyklu„ Maluch w Bibliotece” . Na początku dzieci nieśmiało odkrywały i zwiedzały zakamarki biblioteki. Następnie dzieci wysłuchały książki „Misio Zbysio szuka Świętego Mikołaja”. Książeczka z ruchomymi elementami wzbudziła wielkie zainteresowanie najmłodszych. Dzieci chętnie odkrywały okienka książeczki i aktywnie szukały tytułowego Świętego Mikołaja. Po czytaniu nadszedł czas na prace plastyczne. W świątecznym klimacie rozpoczęliśmy twórcze działania warsztatowe z masą solną. Dzieci miętosiły i wałkowały przygotowaną masę, z której później mogły wycinać foremkami najróżniejsze kształty. Na końcu maluszki szalały na dywanie wśród piramidy z puf.

Dziękujemy za spotkanie i życzymy Wesołych Świąt.

Na kolejne spotkanie zapraszamy w ostatnich dniach tego roku, w czwartek 29 grudnia o 11.00 w Bibliotece.