Dzień Pluszowego Misia z Przedszkolem Samorządowym w Jerzmanowicach – spotkanie czytelnicze DKK, 25.11.2022

Dzisiejsze świętowanie Dnia Pluszowego Misia było bardzo gwarne, radosne i kolorowe. Podczas spotkań czytelniczych w ramach DKK dla dzieci odwiedziły nas wszystkie grupy z Przedszkola Samorządowego w Jerzmanowicach.

Najpierw otworzyliśmy tajemne wrota skrzynki butai, które zaprowadziły nas do opowieści teatrzyku kamishibai o magii książek. Z zaskoczeniem przyjęliśmy ogrom posiadanej przez dzieci wiedzy o papierowym teatrze:)

Piękna książka „Nie bój się Misiu!” ze zbiorów Dyskusyjnych Klubów Książki wprowadziła nas w radosne świętowanie Dnia Pluszowego Misia 🐻

Zabawy tematyczne z chustą klanza i kolorowy tor przeszkód z puf przysporzyły rumieńców na twarzach i radosnych błysków w małych oczkach.

Do zobaczenia w bibliotece.

Dbajcie o swoje 🐻