Jak człowiek wpływa na krajobraz – od życia w jaskini po dzień dzisiejszy – Cykl zajęć warsztatowych dla uczniów klas 1-4 Szkoły Podstawowej im. Św. Królowej Jadwigi w Jerzmanowicach przeprowadzony przez edukatorów Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego,28-29.11.2022

Dzięki wspaniałej współpracy z Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego zorganizowaliśmy w naszej bibliotece dwa dni pełne spotkań warsztatowych dla uczniów klas 1-4 Szkoły Podstawowej im. Św. Królowej Jadwigi w Jerzmanowicach.

Podczas zorganizowanych przez bibliotekę warsztatów przeprowadzonych przez edukatora z Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego uczniowie klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych zamienili się w badaczy, którzy odkrywali “Jak człowiek wpływa na krajobraz – od życia w jaskini po dzień dzisiejszy”. Mamy nadzieję, że zarówno wypracowane w grupach obrazowe przedstawienie zmian jakie czyni człowiek w krajobrazie na przestrzeni czasu, jak również mikro drama o konsekwencjach zaburzenia równowagi gatunkowej zaowocuje odpowiedzialną postawą wobec przyrody wśród uczestników zajęć.

Spotkanie z kl.I A

Spotkanie z kl. I B

Spotkanie z kl. I C

Spotkanie z klasami II

Spotkanie z klasami III

Spotkanie z klasami IV