SuperMocna wizyta w przedszkolu w Przegini, 25.02.2022

Po bardzo długiej nieobecności naszej biblioteki w przegińskim przedszkolu, w ubiegły piątek miała miejsce długo wyczekiwana wizyta! Bibliotekarka odwiedziła dwie grupy: Jagódki oraz Pszczółki, i przyniosła ze sobą dziwną, tajemniczą Wielką księgę supermocy. Czym są te supermoce? Słuchające głośnego czytania dzieci poznały swoich książkowych rówieśników, z których każdy miał jedną z nich: jedni bohaterowie uwielbiali się śmiać i zabawiać innych, kolejni potrafili zrobić coś z niczego, jeszcze inni umieli świetnie liczyć lub szybko biegać.

Przedszkolaki poznały wiele nowych, dziwnych i często trudnych słów na określenie tych supermocy, a następnie próbowały odnaleźć któreś z nich w samych sobie – i oficjalnie ogłaszamy, że się udało😊 Jeśli jesteście ciekawi, czy też je w sobie macie i czym one właściwie są, sięgnijcie po Wielką księgę supermocy i przekonajcie się!