Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu na zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną.
Z ogromną przyjemnością informujemy, że Powiatowa i Gminna Biblioteka Publiczna w Jerzmanowicach otrzymała dotację ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 1. Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych  w wysokości 1.553,00 zł na zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną.

Zapraszamy do skorzystania z serwisu Legimi w ramach Konsorcjum Bibliotek Publicznych Województwa Małopolskiego.

Pierwsze darmowe kody dostępne są w Bibliotece w Jerzmanowicach do 31 grudnia 2020.
Aby otrzymać dostęp do Legimi, należy wykonać następujące kroki:– pobierz kod w swojej bibliotece (musisz być jej zarejestrowanym czytelnikiem) – wejdź na stronę https://www.legimi.pl/rajska/ – wprowadź otrzymany kod – załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, jeśli już je posiadasz – czytaj bez ograniczeń przez 30 dni od momentu aktywacji kodu!

W każdym miesiącu dostępne nowe kody

Ilość kodów ograniczona.

Więcej informacji tel. 12 / 389 50 43

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.