Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl teatralny online
z elementami języka angielskiego pt. “W 7 dni dookoła bajek ” w wykonaniu artystów z Teatru TAK. W spektaklu wykorzystano fragmenty wierszy Jana Brzechwy: Smok, Leń, Żuk, Kaczka Dziwaczka, Czerwony Kapturek, Katar, Tańcowała igła z nitką.

Spotkanie dostępne na facebook’u:

Poniżej kliknij w napis: Obejrzyj na Facebooku

Serdecznie zapraszamy dzieci na spektakl teatralny online pt. „ W siedem dni dookoła bajek” w wykonaniu aktorów Teatru TAK. Zapraszamy na dobrą zabawę z wierszami znanych polskich poetów. Teatr Tak działa od 2011 roku, a jego specjalnością są spektakle z elementami języka angielskiego skierowane dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (0-III). Więcej na temat Teatru Tak na stronie www.teatrtak.pl Spektakl teatralny odbywa się w ramach realizacji projektu "Książka oknem (wszech) świata "dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Opublikowany przez Powiatowa i Gminna Biblioteka Publiczna w Jerzmanowicach Wtorek, 1 grudnia 2020