Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie autorskie online z Panem Poetą.

Pan Poeta, bajkopisarz, autor zabawnych rymowanych historii, które uczą morałem, a bawią treścią.
Książki Pana Poety z lustracjami Joanny Młynarczyk można wypożyczyć w naszej bibliotece.
Spotkanie autorskie dostępne online na facebook’u: https://www.facebook.com/bibliotekajerzmanowice/videos/690289175018227/

Poniżej kliknij w napis: Obejrzyj na Facebooku

Spotkanie autorskie dla dzieci online z Panem Poetą

Serdecznie zapraszamy dzieci na spotkanie autorskie online z Panem Poetą. To największy, bo prawie dwumetrowy, bajkopisarz. Autor zabawnych rymowanych historii, które uczą morałem, a bawią treścią. Książki Pana Poety z ilustracjami Joanny Młynarczyk można wypożyczyć w naszej bibliotece w Jerzmanowicach. Spotkanie odbyło się w ramach realizacji projektu „Książka oknem (wszech) świata” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Opublikowany przez Powiatowa i Gminna Biblioteka Publiczna w Jerzmanowicach Wtorek, 1 grudnia 2020