Serdecznie zaprasza dzieci do obejrzenia spotkania autorskiego online z pisarką Justyną Bednarek.

Justyna Bednarek jest dziennikarką, pisarką i ilustratorką, której nazwisko rozsławiła popularna seria książek dla dzieci o przygodach skarpetek, które znikają w pralce – „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)” oraz „Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)”. Ponadto Pani Bednarek napisała jeszcze m.in. nominowaną do tytułu Książki Roku 2016 przez Polską Sekcję IBBY „Pięć sprytnych kun” oraz bajki muzyczne „W to mi graj”, ilustrowane przez Józefa Wilkonia.
Książki Justyny Bednarek są  dostępne w naszej bibliotece.

Spotkanie autorskie dostępne online na na facebook’u: https://www.facebook.com/bibliotekajerzmanowice/videos/807914476436438

Spotkanie autorskie dla dzieci online z Justyną Bednarek

Justyna Bednarek jest dziennikarką, pisarką i ilustratorką, której nazwisko rozsławiła popularna seria książek dla dzieci o przygodach skarpetek, które znikają w pralce – „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)” oraz „Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)”. Ponadto Pani Bednarek napisała jeszcze m.in. nominowaną do tytułu Książki Roku 2016 przez Polską Sekcję IBBY detektywistyczno-kulinarną publikację „Pięć sprytnych kun” oraz bajki muzyczne „W to mi graj”, ilustrowane przez Józefa Wilkonia. Spotkanie odbyło się w ramach realizacji projektu „Książka oknem (wszech) świata” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Opublikowany przez Powiatowa i Gminna Biblioteka Publiczna w Jerzmanowicach Sobota, 21 listopada 2020