Maluch w Bibliotece Zimowy czas…

W chłodne, zimowe przedpołudnie rozpoczęły się nasze kolejne zajęcia dla Maluszków. Kiedy wszyscy wygodnie usiedli na swoich miejscach zabraliśmy się za czytanie. Tym razem wybór padł na wierszowaną historię o zimie. Książeczka przedstawia jak zmienia się krajobraz oraz otoczenie zimą, jakie zwierzątka można spotkać na zimowej łące czy leśnej polanie. Po czytance zrobiliśmy pracę plastyczną. Ta, nawiązywała do zbliżających się Świąt – wykonywaliśmy bowiem kartki świąteczne. Wszystkie prace wyszły bardzo ciekawe. Po pracy plastycznej czekało nas jeszcze jedno świąteczne wyzwanie – wspólne ubieranie bibliotecznej choinki.
Ostatnią częścią spotkania były szaleństwa Maluszków na dywanie. Dziękujemy za spotkanie i zapraszamy za tydzień.