Wycieczka do lasu

W ostatnią środę listopada odbyły się nasze kolejne zajęcia z maluszkami z cyklu; „Maluch w Bibliotece”. Mimo chłodnego dnia dzieci wkroczyły do Biblioteki pełne radości i entuzjazmu.
Kiedy jeż wszyscy dokładne się rozsiedli zaczęliśmy wspólne czytanie. Dzisiejsza czytanka opowiadała o znanej już dzieciom kotce Kici Koci. Tym razem nasza bohaterka wybrała się na wycieczkę do lasu, po drodze spotykały ją różne przygody, a maluszki dzielnie pomagały jej w poszukiwaniach różnych przedmiotów czy zwierzątek.
Po tej sympatycznej literackiej wycieczce wspólnie zaczęliśmy prace na zadaniem plastycznym. Tym razem maluszki wraz z mamami wykonywały papierowe grzybki. Każda z prac wyszła barwa i oryginalna.
Na koniec dzieciaki pobiegły na czerwony dywanik do lubianych puzzli i poduch.
Dziękujemy i zapraszamy za tydzień.