Maluch w Bibliotece

W pierwszą wakacyjną środę dzieci licznie wstawiły się na nasze cotygodniowe zajęcia  z cyklu „Maluch w Bibliotece”. Kiedy wszyscy już wygonie zasiedli na kolorowych pufach rozpoczęliśmy czytanie. Dzisiejsza historia opowiadała o pewnym słoniu, który nie posiadał trąby. Jego perypetie bardzo zaciekawiły nawet starsze dzieci, które doskonale radziły sobie z interpretacją czytanej bajki. Po chwili wyciszenia przyszedł czas na pracę plastyczną, która również nawiązywała do czytanej historii. Dzieci wykonywały słonie za pomocą wielu materiałów, takich jak; plastelina, papier, sznurek, ozdoby brokatowe. Każdy ze słoni wyszedł inny, oryginalny – i o to nam chodziło. Na koniec dzieciaki rozpoczęły swoje „dywanowe szaleństwa”
Dziękujemy za udział i zapraszamy za tydzień.