spotkanie z przedszkolakami z Przedszkola Fundacji „Elementarz” w Sąspowie

W poniedziałkowe przedpołudnie bibliotekę w Sąspowie odwiedziły wesołe i roześmiane przedszkolaki z przedszkola w Sąspowie.
Na początku naszego spotkania chwilę porozmawialiśmy o miejscu w którym się znajdujemy. Większość dzieci jest już „stałymi czytelnikami”, zatem w bibliotece czuli się swobodnie i znali odpowiedz na wszystkie pytania dotyczące tego miejsca.
Po krótkim wprowadzeniu nadeszła pora na czytanie. Tym razem sięgnęliśmy do szalonej historii Winnie i jej kota Wilbura w książce pt.; „Czarownica Winnie”. Zabawna historia w delikatny sposób pokazała dzieciom, że z każdej sytuacji jest wyjście, trzeba tylko próbować je odszukać.
Jako, że nie samą książką przedszkolak żyje to przyszedł czas na zabawy ruchowe. Tym razem pomieszczenie biblioteki wypełniły dźwięki wydobywające się z kolorowych bum bum rurek. Dzieci najpierw próbowały sprawdzić właściwości naszego instrumentu, a następnie wspólnie zagraliśmy głośny i energiczny koncert.
Dziękujemy i zapraszamy.