XVI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Przegini „Poranek z Robotem” – spotkanie z przedszkolakami 14.05.2019

14 maja 2019 roku, w ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, w Przedszkolu Samorządowym w Przegini odbyło się spotkanie „Poranek z Robotem”, na którym przedszkolaki z grupy Jagódek dzielnie oswajały naszego robota Felka, który rozbił się swoim statkiem na Ziemi i zapomniał o swoich zdolnościach. Wspólnie z dziećmi na nowo oswajaliśmy Felka, ucząc go jeździć, zmieniać kolory czółek i wydawać różne odgłosy. Photon Felek wzbudził duże zainteresowanie wśród 3-latków i szybko nauczyły się jego obsługi, choć czasami emocje wygrywały z rozsądkiem i robocikowi zdarzało się zbaczać z trasyJ Na tym spotkaniu przygoda z Felkiem z pewnością się jednak nie skończy!