Kody Legimi w Powiatowej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Jerzmanowicach

Z wielką radością informujemy, że pozyskaliśmy dla naszych czytelników 19 kodów bezpłatnego dostępu do ogromnej liczby tytułów nowości i bestsellerów ebooków (kryminały, romanse, thrillery, powieści obyczajowe, fantastyka, literatura faktu, biografie, reportaże, publikacje popularnonaukowe, poradniki) w aplikacji Legimi.
Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Aby bezpłatnie korzystać z aplikacji wystarczy:

1. być aktywnym czytelnikiem Powiatowej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Jerzmanowicach
  2. wystąpić z prośbą o wydanie kodu: mailowo lub osobiście w bibliotece

Możliwość otrzymania kodu e-mailem lub osobiście mają wyłącznie Czytelnicy posiadający ważną kartę biblioteczną Powiatowej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Jerzmanowicach i mający uregulowane należności. Konta założone internetowo przez katalog OPAC i nie potwierdzone przez bibliotekarza w bibliotece nie kwalifikują się do wydania kodu.

W celu uzyskania kodu dostępu należy wysłać wiadomość z adresu e-mail podanego w karcie zapisu na adres: biblioteka.prolongaty@interia.pl w treści podając imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej. Po pomyślnym zweryfikowaniu konta bibliotecznego pracownik Biblioteki wyśle e-mail z kodem dostępu.

• aktywować kod w miesiącu, w którym został pobrany (w przeciwnym wypadku kod wygasa)
  • obowiązuje zasada: jeden mail – jedno konto czytelnicze – jeden kod. Pamiętaj, że jeden kod uprawnia do korzystania z zasobu jednocześnie na dwóch urządzeniach.

Instrukcja logowania:

1. załóż darmowe konto lub zaloguj się na stronie www.legimi.pl/rajska
  2. aktywuj otrzymany w bibliotece kod. Aktywacja musi nastąpić w miesiącu, w którym kod został pobrany,
  3. pobierz bezpłatną aplikację legimi. Możesz pobrać aplikację max na 2 urządzenia,
  4. czytaj przez 30 dni od momentu aktywacji kodu.

UWAGA! Liczba kodów jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli potrzebujesz pomocy technicznej, napisz: support@legimi.com