Serdecznie zapraszamy uczniów kl. V-VII na spotkanie autorskie online z Ewą Karwan Jastrzębską – autorką literatury dla dzieci i młodzieży, scenarzystką, dziennikarką radiową i telewizyjną.

Zapraszamy do obejrzenia opowieści o książkach pełnych tajemniczych przygód, światów legend i odległych miejsc świata. ….🌎🌍🌏 przecież podróże i pamiątki z nich przywiezione mogą stać się wspaniałym początkiem historii…..a o czy mógłbyś Ty opowiedzieć…?

Spotkanie autorskie odbywało się w ramach realizacji projektu „Książka oknem (wszech) świata”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Spotkanie autorskie dostępne było online na stronie internetowej i na facebook’u.