Zapraszamy młodzież do obejrzenia spotkania autorskiego online z Joanną Jagiełło pt. “Porozmawiajmy o tym, co ważne: wokół spełniania marzeń”.

Spotkanie autorskie odbywa się w ramach realizacji projektu „Książka oknem (wszech) świata”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Spotkanie autorskie z Joanną Jagiełło

Zapraszamy młodzież do obejrzenia spotkania autorskiego online nt. "Porozmawiajmy o tym, co ważne: wokół spełniania marzeń" z pisarką Joanną Jagiełło. Spotkanie odbywa się w ramach realizacji projektu PiGBP w Jerzmanowicach pt. „Książka oknem (wszech) świata”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Opublikowany przez Powiatowa i Gminna Biblioteka Publiczna w Jerzmanowicach Wtorek, 20 października 2020