W dniu 23.10 Bibliotekę w Jerzmanowicach odwiedziła grupa wesołych przedszkolaków z Przedszkola „Mali Odkrywcy”. Tematem naszego spotkania był kundelek, którego święto obchodzimy w najbliższy piątek. Zaczęliśmy od czytania i rozmów na temat naszych piesków, bo książka „Czy mogę pogłaskać psa” doskonale wprowadza w temat. Po czytaniu przyszedł czas na ruchowe zabawy, które wszystkie przedszkolaki uwielbiają. Na koniec był nasz ulubiony tor przeszkód kończący nasze radosne spotkanie.

W dniu 23.10 Bibliotekę w Jerzmanowicach odwiedziła grupa wesołych przedszkolaków z Przedszkola “Mali Odkrywcy”. Tematem naszego spotkania był kundelek, którego święto obchodzimy w najbliższy piątek.

Zaczęliśmy od czytania i rozmów na temat naszych piesków, bo książka Czy mogę pogłaskać psa doskonale wprowadza w temat. Po czytaniu przyszedł czas na ruchowe zabawy, które wszystkie przedszkolaki uwielbiają. Na koniec był nasz ulubiony tor przeszkód, kończący nasze radosne spotkanie.