„KSIĄŻKĄ ZAOPIEKOWANI” 2021 – Powiatowa i Gminna Biblioteka Publiczna w Jerzmanowicach

„KSIĄŻKĄ ZAOPIEKOWANI” 2021

„KSIĄŻKĄ ZAOPIEKOWANI” 2021

„KSIĄŻKĄ ZAOPIEKOWANI” 2021

Powiatowa i Gminna Biblioteka Publiczna w Jerzmanowicach po raz kolejny została beneficjentem programu -Partnerstwo dla książki. Projekt pt. „Książką zaopiekowani” otrzymał dofinansowanie w kwocie 27.000,00 zł ze środków Ministra pochodzących z Funduszu Promocji Kultury uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych oraz 7.000,00 zł ze środków z Gminy Jerzmanowice-Przeginia. Projekt realizowany będzie od czerwca do grudnia 2021 r.

Cieszymy się, że w ramach pozyskanych środków kolejny raz będziemy mogli zaprosić do naszych bibliotek zarówno dzieci, młodzież oraz dorosłych, w tym seniorów na szereg literackich i kulturalnych wydarzeń m.in. na spotkania autorskie, zajęcia warsztatowe, przedstawienia teatralne, Narodowe Czytanie oraz Noc Bibliotek.

O wszystkich naszych planowanych wydarzeniach będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej www.bibliotekajerzmanowice.pl, na facebooku oraz na plakatach.

Przed nami wiele ciekawych działań, na które serdecznie zapraszamy! Szczegóły dotyczące poszczególnych wydarzeń będą pojawiały się sukcesywnie na naszej stronie internetowej i na Facebooku.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

„KSIĄŻKĄ ZAOPIEKOWANI” 2021

    • Categories: 2021