Wielobarwne warsztaty biblioterapeutyczne z KOLOROWYM POTWOREM w bibliotece z uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy w Jerzmanowicach, 30.05.2023

Dzisiejsze warsztaty biblioterapeutyczne z uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy w Jerzmanowicach przyniosły nam całą paletę barw przeżyć, uczuć i emocji. Inspiracją spotkania była książka „Kolorowy Potwór”, którą stworzyła Anna Llenas. Wspólnie spotykaliśmy się z naszymi emocjami, ich barwami i niesionym przez nie przekazem. Zastanawialiśmy z czym kojarzą nam się poszczególne z nich, jak je przeżywamy i jakimi kolorami byśmy wyrazili je dla świata. Uczestnicy odkrywali wartość każdej barwy i emocji. Nie ma dobrych i złych emocji, wszystkie są potrzebne, aby stworzyć piękno wielobarwnych przeżyć w nas. Do akceptacji i życia w harmonii z naszymi emocjami potrzebujemy je poznać i zrozumieć. Dzisiaj zrobiliśmy mały kroczek ku realizacji tego działania.

Dziękujemy za piękne spotkanie i wspólne doświadczanie własnych emocji.

To wielka radość widzieć radość z tego co sprawia nam radość:)

Do zobaczenia w bibliotece.