W październiku odbyły się 4 spotkania z dziećmi z przedszkoli z Jerzmanowic, w ramach spotkań czytelniczych Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci. Na wszystkich spotkaniach po krótkiej lekcji bibliotecznej został poruszony temat nieśmiałości. Wprowadzeniem do rozmów była książka autorstwa Beth Bracken pt. ” Tomek mały jest nieśmiały” Przedszkolaki zaskakiwały swoją wiedzą na temat biblioteki i zawodu bibliotekarza, a podczas głośnego czytania i rozmów o nieśmiałości dzieci okazały się bardzo wesołe, śmiałe i otwarte.
Dziękujemy za spotkania i zapraszamy na kolejne 🙂

Spotkanie z dziećmi z Niepublicznego Przedszkola Skrzat w Jerzmanowicach, 12.10.2022

Spotkanie z dziećmi  z Prywatnego Przedszkola Mali Odkrywcy w Jerzmanowicach, 14.10.2022

Spotkanie z przedszkolakami z grup: Mądre Sowy  i Kotki Psotki z Przedszkola Samorządowego w Jerzmanowicach, 19.10.2022