Spotkanie biblioterapeutyczne „Odpowiedzialność, czyli bardzo poważna sprawa” dla uczestników Ogniska Terapeutycznego prowadzonego przez Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych, 26.09.2022

Opowiadanie autorstwa Ireny Landau pt.: “Odpowiedzialność, czyli bardzo poważna sprawa” z książki “12 ważnych opowieści. Polscy autorzy o wartościach” było dzisiejszą inspiracją do rozmów podczas piątego spotkania biblioterapeutycznego z uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy w Jerzmanowicach.

Dzięki aktywności i zaangażowaniu w dyskusję uczestników rozmowy dogłębnie omówiliśmy problematykę dzisiejszego spotkania, zaś wszystkie pomysły posłużyły do stworzenia kolejnego wartościowego plakatu.

Dziękujemy za radosne, dobre i ciepłe spotkanie w wyjątkowo licznym dzisiaj gronie.

Do zobaczenia w bibliotece 🙂