Pierwsze z cyklu czterech lekcji bibliotecznych połączonych z przedstawieniem teatrzyku kamishibai dla klas pierwszych Szkoły Podstawowej im. Św. Królowej Jadwigi w Jerzmanowicach, 14,15,16. 09. 2022

Rozpoczęliśmy cykl czterech spotkań dla klas pierwszych Szkoły Podstawowej im. Św. Królowej Jadwigi w Jerzmanowicach. Lekcja biblioteczna pozwoliła dzieciom poznać bibliotekę, zwłaszcza umiejscowienie barwnego działu dziecięcego oraz zasady jej funkcjonowania i wypożyczania książek zabierając dzieci w kolorowy ich świat. Dzieci podczas przedstawienia teatrzyku kamishibai pt.  “Historii o zwykłym kosmicie, który stał się niezwykłym uczniem” poznały pierwszą część historii sympatycznego kosmity, który rozpoczyna swoją naukę w ziemskiej szkole. Przedstawienie zainicjowało rozmowy z uczniami klas pierwszych o ich przeżyciach z początków edukacji szkolnej.

Dziękujemy za spotkanie i do zobaczenia za tydzień. 16.09.2022 (piątek) odwiedziła nas klasa I B wraz z Panią Izabelą Filipowską – Krzystanek

14.09.2022 (środa) odwiedziła nas klasa I A wraz z Panią Ewą Florczyk.

15.09.2022 (czwartek) odwiedziła nas klasa I C wraz z Panią Sylwią Wiech.

16.09.2022 (piątek) odwiedziła nas klasa I B wraz z Panią Izabelą Filipowską – Krzystanek.

Klasa I A

Klasa I B