Dzień Dziecka w Powiatowej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Jerzmanowicach, 01.06.2022

Wczorajsze popołudnie było wyjątkowo kolorowe 🙂

Bibliotekę w Jerzmanowicach wypełniał śmiech i okrzyki radości uczestniczących w spotkaniu dzieci. Podczas kolorowego Dnia Dziecka w bibliotece dzieci miały moc atrakcji. Rozpoczęliśmy od przedstawienia Teatrzyku Kamishibai pt. „Smok Wawelski prawdziwa historia” z tekstem i ilustracjami Uli Ziober. Po krótkiej rozmowie i wymianie wrażeń z przedstawienia odbyły się warsztaty plastyczne z tworzenia ciekawych zakładek narożnych do książek. Emocje i przeżycia związane z przedstawieniem niektóre dzieci wyraziły podczas ekspresji plastycznej. Spotkanie zakończyliśmy zabawami na świeżym powietrzu oraz puszczaniem wielkich baniek mydlanych i rysowaniem kredą.

Dziękujemy za wspólny czas i zabawę……

Szczególne podziękowania ślemy do młodych artystów za stworzone przez nich piękne kolorowe arcydzieła, które teraz zdobią teren wokół biblioteki:)