Spotkanie autorskie z Edytą Świętek 19.07.2021

W ostatni poniedziałek 19.07.2021 w progach naszej biblioteki gościła Edyta Świętek, pisarka urodzona w pobliskim Krakowie, autorka powieści społeczno-obyczajowych, które są doskonale znane naszym czytelnikom. Spośród wszystkich tytułów chyba największym zainteresowaniem cieszy się wśród Was cykl  “Spacer Aleją Róż”. Autorka opowiedziała
o swoim warsztacie pisarskim oraz różnorodności swoich powieści, od obyczajowych, społecznych, przez historie z wątkiem kryminalnym po sagi rodzinne osadzone na faktach historycznych m.in. „Spacer Aleją Róż”, „Nowe czasy”, „Grzechy młodości”.

Spotkanie autorskie odbyło się w ramach realizowanego przez Powiatową i Gminną Bibliotekę Publiczną w Jerzmanowicach projektu „Książką zaopiekowani”. Dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych oraz ze środków Gminy Jerzmanowice-Przeginia.