Zapraszamy na wakacyjne i  nie tylko wydarzenia
w ramach projektu

„KSIĄŻKĄ ZAOPIEKOWANI”

Dla dzieci i młodzieży szkolnej:

13.07.2021 (wtorek) – spotkanie autorskie z Pawłem Kopijerem , autorem książek, twórcą światów fantasy,

20.07.2021 (wtorek) – warsztaty rozwoju kreatywności inspirowane
literaturą fantastyczną z Pawłem Kopijerem, autorem książek, twórcą światów fantasy

4.08.2021 (środa) –  spotkanie autorskie z Barbarą Gawryluk, autorką książek dla dzieci, dziennikarką i tłumaczką
  szwedzkiej literatury dziecięcej

11.08.2021 ( środa) – spotkanie autorskie z Joanną Olech, autorką
 m.in.. „Dynastii miziołków”, polską graficzką i autorką książek dla dzieci i młodzieży.

18.08.2021 (środa) – spotkanie z Agnieszką Tyszką, polska pisarką
 książek dla dzieci m.in.. Cyklu „Zosia z ulicy kociej”

26.08.2021 (czwartek) – spotkanie autorskie z Anną Kaszubą-Dębską,  polską artystką, malarką, graficzką, ilustratorką, pisarką i biografistką, reżyserką filmów animowanych

9.10.2021 (sobota) – Noc Bibliotek, warsztaty szycia i biblioteczne kino

Przed nami wiele ciekawych działań, na które już teraz serdecznie zapraszamy.

Dla dorosłych:

19.07.2021 (poniedziałek) – spotkanie autorskie z Edytą Świętek, polską pisarką, autorką powieści obyczajowych

3.09.2021 (piątek) – Narodowe Czytanie wykład poświęcony „Moralności
Pani Dulskiej”

16.09.2021 (czwartek) – spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską, polską pisarką, autorką m.in. „Stulecia Winnych”, lekarzem

I to jeszcze nie wszystko….zaglądajcie do biblioteki, na naszą stronę i FB, już niebawem kolejne spotkania i warsztaty m.in. z Joanną Kmieć, Andrzejem Muszyńskim,  Baśniową Kapelą czy też  Adamem Skrodzkim….będzie się działo:)

Wszystkie wydarzenia odbędą się w ramach realizowanego przez Powiatową i Gminną Bibliotekę Publiczną w Jerzmanowicach projektu „Książką zaopiekowani” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych oraz ze środków Gminy Jerzmanowice-Przeginia.