Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie online z Elizą Piotrowską

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie online z Elizą Piotrowską, polską pisarką i ilustratorką, autorką licznych utworów dla dzieci oraz laureatką wielu nagród literackich i wyróżnień, autorką książek m.in.: „Wojtek. Żołnierz bez munduru”, „Ciocia Jadzia”, „Zmyślacz” oraz serii „Tupcio Chrupcio”.

Spotkanie autorskie odbywa się w ramach realizacji projektu „Książka oknem (wszech) świata”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Spotkanie autorskie online dla dzieci z Elizą Piotrowską

Zapraszamy dzieci na spotkanie autorskie online z Elizą Piotrowską, polską pisarka i ilustratorką, autorką licznych utworów dla dzieci oraz laureatką wielu nagród literackich i wyróżnień. Eliza Piotrowska jest autorką takich książek jak „Wojtek. Żołnierz bez munduru”, „Ciocia Jadzia”, „Zmyślacz”, jak również serii „Tupcio Chrupcio”.

Opublikowany przez Powiatowa i Gminna Biblioteka Publiczna w Jerzmanowicach Środa, 21 października 2020