XVI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek – akcja czytelnicza #ZnajdźSobieKsiążkę z Wydawnictwem ZNAK

W ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, PiGBP w Jerzmanowicach razem z Wydawnictwem Znak zaprosiły dzieci i młodzież do gry terenowej #ZnajdźSobieKsiążkę. W dniach 9-15.05.2019 we wszystkich oddziałach naszej Biblioteki chętni uczestnicy zabawy losowali zagadki oraz łamigłówki i, rozwiązując je, krok po kroku przybliżali się do szczęśliwego finału, w którym czekały na nich wspaniałe nagrody książkowe! Zadania  okazały się niełatwe do przejścia i należało wykazać się sprytem oraz wiedzą ogólną, ale ostatecznie wszyscy sprostali wyzwaniu i zdobyli wyczekiwane nagrody:) Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałych zapraszamy do odwiedzania bibllioteki i czytania!