Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 18 Luty 2019        Imieniny obchodzą: Konstancja, Maksym, Bernadeta

Programy

Biblioteka w Jerzmanowicach w Programie
„Akademia Orange dla Bibliotek”

 

Powiatowa i Gminna Biblioteka Publiczna w Jerzmanowicach w 2012 roku po raz kolejny bierze udział w programie „AKADEMIA ORANGE DLA BIBLIOTEK” realizowanym przez Fundację Orange. Celem programu jest wspieranie rozwoju społeczeństwa informacyjnego poprzez zwiększenie dostępu do nowych technologii komunikacyjnych i promocję ich wykorzystania tak, by biblioteki stały się nowoczesnymi, wielofunkcyjnymi centrami informacyjnymi, kulturalnymi i edukacyjnymi.

Nasza Biblioteka otrzymała w 2012 roku dotację w wysokości 3.029,25 zł z przeznaczeniem na zapewnienie dostępu do szerokopasmowych łączy internetowych w bibliotece głównej i 3 filiach w Przegini, Racławicach i Sąspowie. Mieszkańcy Gminy mogą bezpłatnie korzystać z dostępu do sieci w godzinach otwarcia Bibliotek. Zapraszamy.

di.jpg
dk.jpg
2011 Akademia Orange dla bibliotek w 2012 roku.
Powered by Joomla 1.7 Templates