Dzisiaj jest: 18 Czerwiec 2019        Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

naszych babć i dziadków”
– wywiady z seniorami

Postanowienia ogólne

Powiatowa i Gminna Biblioteka Publiczna w Jerzmanowicach ogłasza konkurs „Kraj lat dziecinnych naszych babć i dziadków” – wywiady z seniorami.

Cel konkursu

1. Celem konkursu jest integracja dzieci i młodzieży szkolnej ze starszym pokoleniem seniorów, zacieśnienie więzi rodzinnych, pogłębianie wiedzy o lokalnej historii.

Adresaci konkursu

Konkurs ogłaszamy w następujących kategoriach wiekowych:

ü     uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej

ü     uczniowie klas I-III gimnazjum

Warunki uczestnictwa

1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przeprowadzenie wywiadu z członkiem rodziny, reprezentującym pokolenie seniorów.

2. Temat wywiadu powinien być związany z okresem dzieciństwa/młodości seniora - okresem nauki szkolnej, spędzaniem czasu wolnego.

3. Wywiad może być dostarczony w formie pisemnej (drukowanej lub elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ), nagrania wideo lub nagrania audio na nośniku CD.

4. Prace należy dostarczyć do Biblioteki w Jerzmanowicach w terminie do 16 maja 2014 r.

5. Każdy wywiad powinien mieć dołączoną informację o autorze (imię i nazwisko, wiek, klasa, adres korespondencyjny i telefon kontaktowy oraz imię i powiązanie z osobą, z którą przeprowadzono wywiad).

6. Do złożonego wywiadu  należy dołączyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na opublikowanie pracy na stronie internetowej Biblioteki.

7. Zgłoszenie pracy na konkurs jest równoznaczne z zaakceptowaniem przez jej autora regulaminu konkursu.

Zasady przyznawania nagród

1. O wyłonieniu zwycięzców konkursu zdecyduje powołana w tym celu Komisja Konkursowa

2. Komisję powołuje Organizator.

3. Informacja o wyłonieniu laureatów zostanie podana na stronie internetowej Biblioteki.

4. Nagrodzeni uczestnicy otrzymają nagrody książkowe.

Uwagi końcowe

Ewentualne pytania prosimy kierować do pracownika Biblioteki –tel. kontaktowy 12 389 50 43, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

2011 Konkurs " Kraj lat dziecinnych naszych babć i dziadków.