Dzisiaj jest: 18 Czerwiec 2019        Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

"Książka moim przyjacielem"

• Adresatami konkursu są :uczniowie klas I-VI.

• Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej, dowolną techniką (malowanie, rysowanie, wycinanie, wydzieranie itp.), na papierze w formacie A3 (przy ocenie będzie brana pod uwagę samodzielność wykonania pracy).

• Tematem pracy jest książka: stosunek dziecka do książek i czytania, pozytywne aspekty czytania.

• Prace muszą być wykonane samodzielnie przez dzieci, pod kierunkiem nauczyciela lub rodziców.

• Każdy uczestnik konkursu może wykonać jedną pracę konkursową.

• Każda praca powinna być opatrzona metryczką (imię i nazwisko, szkoła, klasa) umieszczoną na odwrocie pracy.

• Prace należy składać do 18 kwietnia 2014r. w siedzibach bibliotek w Jerzmanowicach, Przegini, Racławicach i Sąspowie.

Nadesłane prace nie będą zwracane. Prace nie spełniające wymogów regulaminowych nie będą brały udziału w konkursie. Złożenie prac jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach konkursowych.

Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich do nich na rzecz Organizatora, o których mowa w art.50 ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawach autorskich i prawach pokrewnych (Dz.U.z 1994r. Nr24, poz.83) oraz publikacji tych prac w Internecie na stronie Biblioteki.

Dane osobowe uczestników będą wykorzystane wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzców i przyznania nagród.

OCENA PRAC

Oceny prac konkursowych dokona Komisja powołana przez organizatorów.
Oceniane
będą walory artystyczne, pomysłowość i samodzielność wykonania prac.

Lista Laureatów zostanie ogłoszona na stronie internetowej: www.bibliotekajerzmanowice.pl

Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody i dyplomy.
Wystawa
prac pokonkursowych odbędzie się w Powiatowej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Jerzmanowicach.

2011 "Książka moim przyjacielem" konkurs plastyczny.