Dzisiaj jest: 24 Lipiec 2017        Imieniny obchodzą: Kinga, Krystyna, Olga

Zaproponuj książkę

Głównym celem Biblioteki Publicznej jest zaspokajanie czytelniczych potrzeb społeczeństwa, dlatego zachęcamy do czynnego włączenia się w tworzenie księgozbiorów naszych Bibliotek tak, by półki wypełnione były literaturą nie tylko piękną, ale i ciekawą, literaturą nie tylko fachową, ale i użyteczną.

Jeśli przeszukując katalog nie natrafiliście Państwo na poszukiwany przez siebie tytuł, a uważacie że powinien się on znaleźć w księgozbiorze Biblioteki, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Aby dana pozycja została zakupiona przez konkretną Bibliotekę (w Jerzmanowicach, Przegini, Racławicach lub Sąspowie), prosimy wpisać jej nazwę.

Osoby, które chcą być powiadomione o zakupie zaproponowanej przez siebie pozycji prosimy o pozostawienie nam swojego e-maila. Adres e-mail nie będzie widoczny na stronie internetowej, a my będziemy mogli powiadomić o dokonanym zakupie.

Przepraszamy jeżeli nie będziemy w stanie spełnić wszystkich Państwa propozycji.

Zachęcamy do wspólnego budowania księgozbioru i dodawania ciekawych pozycji książkowych.